MIZ

Na pierwsze urodziny klubu Mish Mash w Kazimierzu, 26 marca odbędzie się impreza Dub A’Tak z udziałem Miza (Dubside, Poznań), TLR (My Head is Dubby, Wrocław), Optika (Mekkatech, Kraków), Dubseeda (Dub Chanters, Kraków) i CLN (Blotklaat Rave, Kraków).

Miz / Dubside (Poznań)

MIZ aka Mizu – dj, promotor – the social thunder – lubi niewielu ludzi, ale na szczęście kocha muzykę, na którą przerzucił cały swój energetyczny potencjał. Parę lat temu pojawił sie w Poznaniu z dubstepowym wirusem i skutecznie rozpoczął epidemię, która opanowała całe miasto. Winylowy fetyszysta. Soundsystemowy perfekcjonista. Nieuznaje półśrodków i kompromisów dlatego do wspólnego grania i wódki zaprasza najlepszych m.in: Skream, Benga, Scuba, Hatcha, NType, Chef,
Tes La Rok, Shackleton, Emalkay, Marlow, The Others i wielu innych. Grał w wielu szanujących sie polskich lokalach. Wybredna natura pozwala mu zadowalać wybredne gusta. Twarz marki Santa Cruz. Robi to, co robi, bo może, lubi, chce, a przede wszystkim – umie.
By DOT.

www.dubside.pl
www.myspace.com/fuck_the_mizz
www.facebook.com/djmiz

TLR / My Head Is Dubby (Wrocław)

Wrocławski dj, puszczacz płytowy, promotor imprez, ciągły poszukiwacz  zgubionych winyli. Do dziś nie potrafi sprecyzować swojego stylu.  Zaczynał od spokojnych dźwięków deep house’owych, dalej kierując się  ku cięższym i połamanym bitom, a kończąc na pokręconych fuzjach idm.  Kręci się więc praktycznie we wszystkim czego warto posłuchać, ale  niekoniecznie przy tym tańczyć. Preferuje mroczne i dynamiczne  brzmienia breakbitu, dubstepu i breakstepu. Znudzony muzycznymi trendami, uzbrojony w ciężkie basy i elektroniczne multikolorowe  zgrzyty wywołuje zachwycające destrukcje głośników. W wolnych chwilach  kinoman, z zamiłowania grafik, i parę innych mniej ważnych rzeczy.  Obecnie grywa i współorganizuje imprezy pod szyldem ekipy My Head is Dubby odpowiedzialnej za dubstepowego wirusa w VIII RP. Miał szczęście  grać z niektorymi ze swoich ulubionych artystów, takimi jak:  Boxcutter, Ital Tek, Headhunter, Hatcha, Youngsta, Vex’d, Quest, Reso,  The Others, Marlow, Subscape, Luke Envoy, Afterdark Crew, Walsh,  J.Sparrow, V.I.V.E.K, Silkie, Ruckspin, 2Krazy, Roko, Chef,  Riskotheque, Backdraft, i wieloma innymi.
http://www.myspace.com/djtlr

KLUB MISH MASH
ul. Mostowa 2 (Plac Wolnica)
Klub Mish Mash znajduje się tuż przy Placu Wolnica na krakowskim Kazimierzu. Mało kto wie, że plac ten w XIV wieku dorównywał wielkością krakowskiemu rynkowi i pełnił podobne funkcje. Dziś miejsce to stanowi odskocznię od gwarnego i komercyjnego życia klubowego toczącego się na Rynku. Tylko w klubie Mish Mash znajdziecie najlepszą muzykę serwowaną przez czołowych producentów i dj’s polskiej oraz zagranicznej sceny klubowej. Mish Mash to także koncerty, wystawy oraz imprezy organizowane specjalnie dla Was i na Wasze osobiste święta.Klub dysponuje 3 barami, podczas imprez serwowana jest różnorodna muzyka z zakresu elektroniki (nu electronic / tech house / minimal / micro / idm /electro / bassline /dnb / dubstep) i muzyki alternatywnej. Pomimo tego, że Mish Mash nie leży na tradycyjnym szlaku imprezowym Krakowa, liczymy na to, że publikę przyciągnie line-up i ludzie będą przychodzić na gigi nie tylko towarzyskie, ale przede wszystkim muzyczne. Koncepcja klubu jest zgodna z nazwą, czyli bazuje na mieszaniu stylów i trendów muzycznych, często podczas jednego wieczoru. W tygodniu klientów raczymy dobrą kawą przy muzyce chilloutowej. Istnieje możliwośc rezerwacji zarówno jednej loży czy sali ale też całego klubu. Nie chcemy zajmować się tylko nalewaniem piwa i organizowaniem imprez. Stawiamy również na rozwój sztuki i promowanie młodych artystów poprzez wystawy fotografii, rzeźby i malarstwa, spotkania literackie czy udostępnianiu sali dla młodych DJów w celu szlifowania ich umiejętności.