A Fine Frenzy/ fot. Melinda Dahl

W niedzielę 21 marca, o godz. 10 czasu centralnego (czyli u nas ok. godz. 16) za pośrednictwem Videoranch3D wystąpi A Fine Frenzy. Videornch3D to wirtualny świat 3D, gdzie koncerty można oglądać i słuchać na żywo, w czasie rzeczywistym razem z internetową publicznością z całego świata. Żeby oglądać koncert wystarczy zalogować się na stronie i… usiąść wygodnie.

Kalendarz wszystkich koncertów, które odbędą się w Videoranch3D znajdziecie na oficjalnej stronie projektu. Żeby oglądać koncert w dobrej jakości i bez przerw warto sprawdzić, jak szybki jest nasz internet i oczywiście – jakiej jakości mamy głośniki, kartę dźwiękową itp. Ale tak naprawdę wystarczy zarejestrować się na stronie Videoranch3D, ściągnąć i zarejestrować program Videoranch3D i włączyć transmisję o odpowiedniej godzinie.

W trakcie koncertu możecie brać w nim aktywny udział – w jaki sposób? Tego dowiecie się wypróbowując program. Podczas każdego koncertu dostępni są administratorzy, którzy chętnie pomogą, w ramach jakichkolwiek problemów technicznych. Będziecie mogli także wysłać wiadomość oraz porozmawiać z A Fine Frenzy.

Dla tych, którzy nie będą mogli oglądać koncertu, mamy inną dobrą wiadomość. A Fine Frenzy udostępniła właśnie swój nowy teledysk do niewydanej wcześniej piosenki „Lost Thing”. Niedługo będzie można także obejrzeć klip do „Eletric Twist”.