Pati Yang

Gościem najnowszego odcinka Rockfiler w telewizji Rebel.tv będzie Pati Yang, piosenkarka, aktorka, założycielka fundacji promującej zdrowy tryb życia. W programie Rockfiler, Artystka opowie między innymi o nieudanej próbie samobójczej. Będzie można usłyszeć również o projekcie „Code 46” i muzyce, którą współtworzyła do tego filmu.

Pati Yang, to również propagatorka zdrowego trybu życia. W programie Rockfiler opowie o swojej fundacji, dla której szuka aktualnie siedziby w Polsce i planach związanych z jej rozwojem i działalnością.

Premierowy odcinek Rockfilera z udziałem Pati Yang w Rebel.tv już 22 lutego o godzinie 20:00. Powtórki będzie można zobaczyć w środę o 10:00, piątek o 16:00 oraz niedzielę o 18:00.

Rockfiler to godzinny magazyn muzyczny, do którego zapraszane są gwiazdy związane z muzyką, odsłaniające kulisy swojej działalności artystycznej, opowiadające o swoich fascynacjach muzycznych i nie tylko.

Do tej pory gośćmi programu byli m.in.: Rammstein, Maciek Maleńczuk, TSA, Closterkeller.

Stacja Rebel.tv należy do grupy kapitałowej 4fun Media S.A. którą tworzą: 4fun.tv, Rebel.tv oraz spółka Program, reprezentująca kontent znanych na polskim rynku zagranicznych kanałów telewizyjnych. Telewizja Rebel.tv rozpoczęła swoją działalność w grudniu 2009 roku. Jest to pierwsza polska telewizja grająca szeroko pojętego rocka ze wszelkimi jego odmianami. Głównym założeniem kanału jest prezentowanie muzyki, wideoklipów, programów, których ze względu na ich formatowanie nie można zobaczyć w innych telewizjach o profilu muzycznym obecnych na rynku polskim. Rebel.tv jest dostępna w sieciach kablowych oraz na platformach cyfrowych. Stacja nadaje 24 godziny na dobę, a jej sygnał emitowany jest z satelity Hotbird. Dystrybucja kanału prowadzona jest w modelu biznesowym free to air.