grafika Blue Hand braci Halickich

Z okazji swoich 5. urodziny zespołu Blue Hand i 2. urodzin New Wav Connection zespoły zapraszają na imprezę „B2Łamanie II”. Podwójna impreza odbędzie się w klubie Rout66, przy ul. Wojska Polskiego 40 w Augustowie.

Podczas koncertu obok Blue Hand wystąpią także artyści True Analog Sound: Feel, Notrust i Kate J. Ponadto na scenie pojawią się reprezentanci Augustowa – Emek (Beachboys) oraz Chupax i Mode101, którzy to z okazji wypadających na ten czas 2. urodzin NWC, postarają się oczarować i zaczarować zebraną publiczność.

Koncert rozpocznie się o godz. 21, bilet: 15 zł.

Projekt Blue Hand powstał w marcu 2005 roku, w niewielkiej miejscowości na suwalszczyźnie – Dowspudzie. Muzykę duetu założonego przez braci Karola i Marcina Halickich, można określić, jako mix mrocznej, tanecznej elektroniki z rockiem, industrialem i elementami metalu. BlueHand ma na koncie dwa oficjalnie wydane single, LP „Lost Lands – Tribute to Rospuda River Valley” oraz garść remixów (m.in. dla zespołów Agressiva 69, Mr.S, Stealpot czy Husky). Blue Hand nierzadko udziela się także na albumach V.A. Pełnowymiarowy debiut ukaże się w brytyjskim labelu Artificial Bliss w 2010 r.

www.myspace.com/bluehandpoland

True Analog Sound (TSA) to olsztyńska ekipa tańcząco-grająca, w której skład wchodzą Notrust, Feel, T6, Kate J (vokal). TAS powstał w 2005 r., organizując imprezy w nieistniejących już klubach: Zaułek oraz Składnica sztuk. Obecnie są to przede wszystkim pub Szafa oraz Bohema jazz club. Na ich imprezach przeważa Breakbeat (Notrust, Feel), czasem Tribal (T6), a wszystko okraszone jest anielskim wokalem Kate J. Mieli okazję zagrać m.in. z: Barry Ashworth (Dub Pistols, UK), Ed Solo (UK), Mc Sirreal (The Freestylers, UK), Mc K.W. Arms (UK), Adam Faz (Born Idle, 3city), Soundfellas, Braeksabbath etc.
trueanalogsound.zetka.org

Muzyka:
Electro/Breakbeat/Industrial