„Embedded with Imogen Heap” to tytuł filmu dokumentalnego, którego produkcją zajęła się wytwórnia Curent Music. Filmowcy towarzyszyli Imogen, czterokrotnie wyróżnionej do nagród Grammy i jednej z „czarnych koni” Billboard, podczas jej pracy nad albumem „Elipse”. Odwiedzili z nią także sklep z rzadkimi instrumentami, które zaprzęga do do pracy nad swoją muzyką.

„Embedded with Imogen Heap” to jeden z filmów z cyklu „Curent Music Presents: Embedded”. W dokumentach możemy nie tylko poznać bliżej muzyków podczas ich pracy, ale także zaglądamy do ich domów kiedy gasną światła reflektorów. Ekipa podróżuje po całym świecie dokumentując wydarzenia w trakcie i poza występami. Hasłem cyklu stało się „Kiedy inni wyłączają kamery, my tworzymy prawdziwą historię dzisiejszych  najpopularniejszych artystów”.

Zapowiedź filmu o Imogen Heap znajdziecie na http://current.com/embedded. Udostępniony został także kilkuminutowy fragment z filmu, w którym zobaczymy „wycieczkę” Imogen do stacji radiowej KCRW w Los Angeles – do zobaczenia na stronie Current.com

„Embedded” można także oglądać w telewizji o godz. 23.10 czasu centralnego:
+ DirectTV channel 358
+ Dish Network channel 196
+ Comcast channel 107 or 125
+ Time Warner channel 103 or 142
+ AT&T U-Verse channel 189