W katalogu netlabelu Qunabu pojawiło się nowe wydawnictwo. Jego autorem jest brytyjski artysta Hoax, płyta nosi tytuł „The Insomnia”. Jest to wyjątkowe wydawnictwo, ponieważ poza standardową możliwością ściągnięcia materiału za darmo w formie mp3 będzie on dostępny także na limitowanej, ręcznie numerowanej płycie CD – do zakupu w sklepie netlabelu. Jest to drugie tego typu wydawnictwo w katalogu Qunabu, po gdańskim artyście Stendku.

Autorem najnowszego wydawnictwa w trójmiejskim netlabelu Qunabu jest pochodzący z Wielkiej Brytanii artysta o pseudonimie HOAX. Płyta The Insomia zawiera 4 hipnotyczne kompozycje,w których słychać echa Minimal Techno oraz Dubu o tanecznym charakterze. Jednostajny, pulsujący bit, zdaje się być kręgosłupem,dla głębokich ambientowych brzmień. Na uwagę zasługuje okładka, zaprojektowana przez Mariusza Kucharczyka.

Hoax jest 26 letnim producentem i DJem, który zajmuje się produkcją elektronicznej muzyki od ponad dekady. Komponowane przez niego dźwięki są kombinacją wielu składowych: od minimalu poprzez przestrzenie ambientowe a kończąc na ciężkich tanecznych rytmach. Studiował klasyczne instrumenty, takie jak perkusja, skrzypce, pianino i gitarę zaczynając w wieku 11 lat. Po odkryciu pasji dla muzyki elektronicznej Hoax zapała miłością dla inżynierii dźwięku oraz metod produkcji studyjnej. Pierwsze wydawnictwo opublikowane w 2008 dla Instabil Records. Od tego czasu artysta nieustannie wydaje dla labeli wiązanych z muzyką dubstep, minimal techno, drum and bass oraz ambient, skupiając się na indywidualnych charakterze swoich produkcji.