Na kolejnej imprezie z cyklu Dubstep Ahead! w krakowskich Krzysztoforach, 5 lutego o godz. 21 zagrają Auricom z EBM Junglist (Białystok), Grabadub z Dubside Crew (Poznań), Optik z Mekkatech (Kraków) oraz Fidser i Dubseed – również z Krakowa.

AURICOM / EBM Junglist (Białystok)
Auricom – energiczny młodzieniec wychowany na podlaskich schabowych, który w miejsce szyszynki wstawił sobie mixer. Junglista z przypadku. Grał już z tym i z tamtym, od kilku lat jest częścią ebm junglist. Jest także jednym z filarów Jesień Amen Tour oraz rezydentem i co-promotorem sławnego bialostockiego klubu Metro. Winylowy fetyszysta. W ostatnich czasach nie ma jakiegos muzycznego priorytetu i jego mixy, bardzo czesto zmieniaja tempo, co nie ujmuje im skoczności i energii. Chłopak wszechstronny, co potwierdza ustawiając się nawet na batelki djskie z lokalnymi hiphopowcami, graniem setów z instrumentami, czy wspołpracą z beatboxerami. Nierzadko też można go znaleźć za gramofonami na chilloucie Metra, grającego powolne, głębokie dubstepy, deepy czy mellow hiphop. Codziennie spędza kilka godzin na doskonaleniu swojego skilla za dekami. Lubi dobry kebab, tortille, punkowe gitary i oldschoolowe pianinka. Często odpoczywa leząc na kanapie i słuchając ambientu, nie gardzi tłustym, połamanym elektro. Uważa, ze amen break i gabba kick to najlepsze co go w życiu spotkało. Jego dziadek nie słuzył w wermachtcie. Kiedys, po koncercie East West Rockers ktos go pomylil z Ras Luta… Poliglota. Biegle włada łacina podwórkową i nie szczędzi komplementów jeśli ktoś na nie zasłuży. Uwielbia to co robi i stara się być w tym jak najlepszy.
http://myspace.com/auric0m

GRABADUB / Dubside Crew (Poznań)
O dubstepie usłyszał po raz pierwszy w okolicach roku 2004 i jest jedną z tych osób które zarażone zostały ze skutkiem natychmiastowym. Efektem tego, dwa lata później wyjechał na krótką, acz owocną emigracje do Londynu a konkretniej w okolice South Croydon – kolebki dubstepu w celu zdobycia jak największej ilości wosku z samego źródła.
Po powrocie do kraju w połowie roku 2008 jest współtwórcą cyklu imprez pt. Dubside Show w  Poznaniu które zdobyły sobie szerokie rzesze sympatyków. Występował w większości polskich miast w Polsce w ktrych istnieje scena dubstepowa jak Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa i in. Na scenie supportował do tej pory między innymi takie postacie jak Loefah, Skream, Benga, Ruckspin, Walsh, Rob Sparx, Marlow, Tes La Rok, The Others itd.

FIDSER (Kraków)
http://www.myspace.com/fidser

05.02.2010, Krakow, Krzysztofory ul. Szczepańska 2
Start: 21.00
Wstęp: 10pln