Boogie na lodzie

Dj Zonk będzie serwował muzykę na żywo podczas pierwszej imprezy w ramach cyklu „Boogie on ice LIVE”, który jest pierwszym tegorocznym projektem towarzyszącym festiwalowi „Boogie Brain”. Impreza rozpocznie się w piątek 15 stycznia o godz. 18:20 na szczecińskim Lodogryfie. Do zdobycia będą między innymi filmy DVD ufundowane przez Internetowy Serwis Filmowy – stopklatka.pl.

Fani łyżew przypomną sobie, jak brzmi dobry niezależny rock and roll. Gary Glitter, Black Sabbath, Nirvana, czy Sex Pistols rozpruwające głośniki Lodogryfu sprawią, że każdy facet poczuje się niczym Grzegorz Filipowski, a kobiety odkryją w sobie grację Katariny Witt. To będzie jedyna w swoim rodzaju i niezapomniana godzina na lodzie.

„Boogie on ice LIVE” odbywać się będzie w każdy piątek o godzinie 18:20. Przez godzinę serwować będziemy najlepszą muzykę na żywo, przy której jazda na lodzie to prawdziwa przyjemność. Dla prawdziwych pogromców lodowej tafli organizatorzy przygotowali specjalne nagrody i niespodzianki. Będą Was uważnie obserwować, autorzy najbardziej spektakularnych lodowych upadków zostaną pocieszeni, a prawdziwi wirtuozi łyżew nie prześlizgną się niezauważeni. Czas spalić zbędne kalorie, zarumienić policzki i sprawdzić wytrzymałość swoich kości.

Dla tych, którzy nie mogą być na lodzie w piątki, uruchomiono specjalny blok „Boogie on ice”, który zagościł w harmonogramie ślizgawek Lodogryfu w każdą środę (począwszy od 20 stycznia) o godzinie 19:40. Gwarantowane najświeższe numery pobrzmiewające w całej Europie i najlepsze przeboje z lat ubiegłych.

Ceny biletów na imprezy „Boogie on ice LIVE” i „Boogie on ice” nie różnią się od cen obowiązujących na standardowe ślizgawki. Bilet normalny kosztuje 12 zł, ulgowy 10 zł. Na ślizgawkę zapraszamy tylko oczekujących dobrej zabawy.

Jeśli nie posiadacie własnych łyżew, możecie skorzystać z wypożyczalni znajdującej się na terenie Lodogryfu. Ilość łyżew jest ograniczona, więc warto przybyć wcześniej, aby zapewnić sobie wejście. A jeśli nie macie ochoty wypożyczać łyżew, albo nagle odkryliście w sobie powołanie i niezwykłe zdolności do jazdy figurowej na lodzie, to polecamy zakup łyżew w sklepie Lodogryfu. Przy zakupie łyżew dostaniecie 12 gratisowych wejściówek na Lodogryf, co jak łatwo wyliczyć bardzo się opłaca.

Partnerami „Boogie on ice” jest Miasto Szczecin, Samorządowa Instytucja Kultury „Szczecin 2016” oraz Fundacja na Rzecz Promocji Sportu „Promasters”.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *