tom_encoreNakładem Subtopia Records ukazała się EP’ka producenta Tom’a Encore’a. „Lockdown” EP to owoc fascynacji Tom’a dubstepem. Do tej płyty również powstały zdjęcia, tym razem autorstwa Roberta Gawrona, oraz klip do utworu „The Union”.

Płytę można ściągnąć za darmo i w najlepszej jakości na: www.lockdownep.com. Klip i zdjęcia do płyty Tom’a również będą dostępne na stronie projektu od niedzieli.

Tom Encore (Tomasz Stempniewicz) to producent i DJ pochodzący z Warszawy. W roku 2003 zadebiutował jako producent i DJ (wtedy pod pseudonimem Fizyk). Po dziesiątkach występów w całym kraju i za granicą, oraz przemierzeniu milionów kilometrów światłowodów, Tom wciąż poszukuje nowych brzmień.

Jego ostatnia fascynacja – dubstep, przebrzmiewa najintensywniej w obecnej twórczości. Mimo to Tom nie zamyka się tylko na jeden gatunek – zbyt mocno ceni pozostałe. Jeśli potrzeba, połączy w secie drum’n’bass z electro, zgra dubstep z hip-hopem i wonky a nawet zrobi niezłą lasagne. Jego utwory wydawane są m.in. w dubstepowym Rottun (CA) i drum’n’bassowej Soultropii (PL). Od kiedy można go usłyszeć na brytyjskim BBC Radio 1 czy popularnym dubstepowym SUB FM, Tom cieszy się rosnącym zainteresowaniem zarówno ze strony rodzimych klubowiczów jak i DJ’ów na całym świecie. Jego produkcje są regularnie grane m.in. przez Excision’a, Dirtyphonics i NumberNin6. Ponadto, został obwołany DJ’em roku 2008 w głosowaniu użytkowników portalu dnb.pl.