Leibach i Juno Reactor w Palladium

leibachJuż w najbliższy czwartek, 10 grudnia, zawita do naszego kraju kontrowersyjny zespół prezentujący nurt muzyki industrialnej, ze Słowenii. Laibach, bo o nich mowa, wystąpią w towarzystwie międzynarodowej grupy Juno Reaktor, pod przewodnictwem Brytyjczyka Bena Watkinsa.


Laibach Juno Reactor spotkali się po raz pierwszy w 1994r. w Londynie, na legendarnej 429 Harrow Road, gdzie znajdowała się siedziba Mute Records. Od tamtej pory drogi obu grup krzyżowały się wielokrotnie, co w konsekwencji zaowocowało ideą zorganizowania wspólnej europejskiej trasy koncertowej – „Double Headline European Tour 2009”.

Premierowy koncert odbył się już 18 września w stolicy Słowenii, Lublanie z okazji otwarcia nowego centrum kultury – Kino Siska. Pozostała część trasy,w ramach której oba zespoły odwiedzą 11 państw europejskich, zaplanowana
została na grudzień br.

Zarówno w związku z planowaną trasą, jak i przygotowaniami do przypadającej w przyszłym roku trzydziestej rocznicy powstania grupy Laibach, zespół przygotował nowe aranżacje do kilku starych utworów jeszcze z pierwszej polowy lat osiemdziesiątych.

Palladium, ul. Złota 9, Warszawa
Bilety: 89 zł (przedsprzedaż) i 99 zł (w dniu koncertu)

Miejsca sprzedaży:Eventim.pl;  Shortcut, TrafficClub, ul. Bracka 25 lub shortcut.pl; biuro klubu Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a; biuro Fundacji, ul. Krakowskie Przedmieście 24 pok. 109.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *