Laif w nowej cenie

laifMagazyn Laif obniża swoją cenę. Począwszy od najbliższego grudniowego numeru, każdy egzemplarz gazety będzie kosztował tylko 4.95 zł. Czytelnicy otrzymają także świąteczny bonus – kupony rabatowe upoważniające do zakupu tańszych biletów na klubowego Sylwestra.

LaiF jest jedynym polskim czasopismem, który od początku istnienia konsekwentnie dołącza do każdego wydania płytę z muzyką elektroniczną. „Wyrobiliśmy sobie markę i coraz częściej dołączeniem płyty do naszego magazynu interesują się zagraniczni artyści. Mieliśmy już dubstepowe czy breakbeatowe krążki, teraz przyszedł czas na reprezentację bardziej klubowych brzmień kojarzonych z house’owymi i progresywnymi dźwiękami” – mówi Przemek Karolak, redaktor naczelny magazynu.

Autorami kompilacji dodanej do grudniowego wydania są Fusion F i Come T – duet producencki wydający w Global Underground, jednej z najpotężniejszych wytwórni muzycznych na świecie. Na składance znalazły się specjalnie przygotowane dla LaiFa utwory artystów z Niemiec, Grecji, Anglii, Finlandii oraz Polski.

Czytelnicy otrzymają także świąteczny bonus – kupony rabatowe upoważniające do zakupu tańszych biletów na Sylwestra w wybranych klubach w Polsce: Jazz Club w Katowicach, Armpstrong w Zakopanem, Jazzga w Łodzi, Rdza w Krakowie, Mandarynka w Sopocie, Stara Rzeźnia w Poznaniu, oraz kluby z Warszawy: Piekarnia, Basen Artystyczny, Luzztro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *