ds17W najbliższą sobotę, 12 grudnia w krakowskim klubie Mish Mash odbędzie się specjalna edycja imprezy Digital Sin, na której wystąpi CH District – znany i ceniony przedstawiciel sceny ambient/noise/experimental/industrial. Na after party usłyszycie zestaw najlepszych „digitalowych” hitów i nowości w klimatach alternatywnej elektroniki. Muzykę zaprezentuje Digital Sin Team oraz gościnnie Pat [Blaster Bitches]. Start: 22.00, wstęp: 8 pln.

CH DISTRICT bio:

Mirosław Matyasik działalność artystyczną rozpoczął w 1996 współtworząc śląską scenę ambient/noise/experimental. Od 1998 podstawę jego twórczości stanowi jednoosobowy projekt o nazwie C.H. District, który łączy w sobie tradycje muzyki industrialnej ze współczesnymi produkcjami z kręgów tzw. „inteligentnej elektroniki”. Ściśle współpracuje z grupą performance/video art Suka Off zasilając ich działalność jako twórca oprawy dźwiękowej. W latach 1998-2001 ukazały się dwa wydane własnym sumptem płyty „Pneuma-ti-coi” oraz „Continuance”.

W 2002 roku podpisał kontrakt z francuską wytwórnią M-Tronic i wydał pierwszy oficjalny CD, split z holenderskim zespołem Duuster, który odbił się sporym echem w środowisku polskim, ale przede wszystkim za granicą – we Francji i za oceanem.

Na początku 2005 roku światło dzienne ujrzał drugi LP C.H. District – „Slides”, nagrany dla paryskiego labelu. Pełne, autorskie wydawnictwo, okraszone remiksami m.in. Kero (Shitkatapult) i Telemetrik, zostało znakomicie przyjęte przez recenzentów i fanów muzyki elektronicznej.

Zaowocowało to udziałem w wielu płytach kompilacyjnych oraz licznymi występami w kraju, m.in. Heineken Open’er (Gdynia), Tauron Nowa Muzyka (Katowice), Castle Party (Bolków), Free Form Festival (Warszawa), Wrocław Industrial Festival i całej Europie, m.in. Industrial Festival (Francja), Forma Nova Festival (Dania), Torture Garden (Wielka Brytania) itd. dzieląc scenę z takimi wykonawcami jak Front Line Assembly, Amon Tobin, Telefon Tel Aviv, Hooverphonic, This Morn’ Omina, Dj Krush.

Dyskografia:

Pneuma-ti-coi; cdr (Differentiate Production, 2000)
Continuance; cdr (Differentiate Production, 2002)
Matryca ver. Hardware cdr (Differentiate Production, 2002)
[muzyka do performance’u Teatro la Terrorismo SUKA OFF, nagrodzona na Łódzkich Spotkaniach Teatralnych 2002]
Zan[zib]ar: live action; cdr (F4F, 2002)
CHEMICAL ELEMENTS vol.1 – duuster vs. c.h. district; split cd (M-Tronic, Francja, 2003)
SLIDES, cd, (M-Tronic, Francja, 2005)

KLUB:

Klub Mish Mash znajduje się tuż przy Placu Wolnica na krakowskim Kazimierzu. Mało kto wie, że plac ten w XIV wieku dorównywał wielkością krakowskiemu Rynkowi i pełnił podobne funkcje. Dziś miejsce to stanowi odskocznię od gwarnego i komercyjnego życia klubowego toczącego się na Rynku. Tylko w klubie Mish Mash znajdziecie najlepszą muzykę serwowaną przez czołowych producentów i dj’s polskiej oraz zagranicznej sceny klubowej. Mish Mash to także koncerty, wystawy oraz imprezy organizowane specjalnie dla Was i na Wasze osobiste święta.