w2bDzisiaj o północy w 16 Wersów Label wybuchła W2Bomba, czyli długo oczekiwana płyta łódzkiego duetu beatboxowego – W2B. Duet ten tworzą Turi i Zorak 3000 – jedni z prekursorów beatboxu w Polsce (Turi zajmuje się tą dziedziną twórczości już od 15 lat). Mają oni na swoim koncie wiele sukcesów na małej i dużej scenie, np. Zorak 3000 jest zeszłorocznym Mistrzem Polski w Beatboxie i tegorocznym Vice Mistrzem Polski.

Po licznych sukcesach i doświadczeniach Turi i Zorak postanowili nagrać swój album jako W2B. Album zatytułowany „Scyzorak Turistyczny” jest wynikiem wieloletnich prac beatboxowego łódzkiego duetu W2B. Płyta jest połączeniem umiejetności doświadczonych i znanych na polskiej scenie beatboxerów Tomasza „Turi” Turikiewicza i Marcina „Zorak 3000” Szymanski wraz z najlepszymi raperami łódzkiej sceny hiphopowej. Na płycie  gościnnie wystąpili: O.S.T.R., ENTER, ZEUS, GRES, LILU oraz składy: ENTEKA i AFRONT.

Podkłady do wszystkich numerów zostały skomponowane i zagrane przez Turiego i Zoraka, bez domieszki sampli, tzn. że każdy bass, każda perkusja czy dźwiek został wykonany aparatem mowy. Całość została zrealizowana w NC Studio przez Marka Dulewicza, a miksem/masteringiem zajał się Mateusz „Tele” Telega z 16 Wersów Label. Dodatkowo na płycie znajduje się numer „Tuzon” z gitarami Marka Dulewicza oraz saksofonem Wojciecha Kosielskiego.

Płytę można zamówić lub ściągnąć za darmo, legalnie i w dobrej jakości na stronie projektu: www.w2b.16wersow.pl

Zapraszam również na stronę 16 Wersów Label, na której można znaleźć również nasze poprzednie wydawnictwa: www.16wersow.pl