six_sensesWytwórnia Dream Music jest wydawcą nowej kompilacji z kręgów chillout/down tempo, stworzonej przez legendarnego Claude’a Challe’a  – kreatora składanek z serii „Buddha Bar”. Na płycie usłyszymy m.in. kompozycje Nitin Sawhney’a, który tutaj współpracował z Ojos de Brujo oraz grupa Bliss.

Powstanie kompilacji zostało zainspirowane przez sieć luksusowych ośrodków wypoczynkowych i spa noszącą nazwę Six Senses , a rozmieszczoną w najbardziej zapierających dech w piersiach zakątkach świata: Tajlandii, Hiszpanii, na Malediwach i Fidżi. Claude Challe był szefem najbardziej znanych klubów na świecie, między innymi: Le Prive w Paryżu (1974), Les Bains-Douches (1984), El Divino na Ibizie (1992) oraz paryskiego Buddha Bar. Za jego kadencji klub ten stał się miejscem pielgrzymek europejskiej śmietanki towarzyskiej i był inspiracją do tworzenia składanek z kultowej serii „Buddha Bar” .

Tracklista:

1. Olivier Renoir „Mong Song”
2. Chin Chakrit „Purple”
3. Suvarna „Heart of Tara”
4. Cellar 55 „Close to Home”
5. Nitin Sawhney Feat. Ojos de Brujo „Shadowland”
6. Bliss „A Quiet Conversation”
7. Tikaro, J. Louis & Ferran feat Clarence „Shine on me” (Sunlex Mix)
8. Giacomo Bondi „The Sultan’s Dream”
9. Frontera Feat. Sophie Barker „A Baia”
10. Nacho Sotomayor ” Dance of Wind”.
11. Mademoiselle Caro & Franck Garcia „Mon Ange”
12. Nitin Sawhney Feat. Roxanne Tataei „Distant Dreams”
13. Sherrie Lea „No Ordinary Love” (Taras Lounge Mix)
14. Jojo Effect „Moods”
15. Nacho Sotomayor „Bye”

Wytwórnia Dream Music jest oficjalnym polskim wydawcą m.in. najnowszych wydawnictw Pink Martini oraz soundtracku do filmu „Vicky Christina Barcelona”.