luc_newDo 1 grudnia nadsyłać można  remixy utworów z albumu „Planet L.U.C”. Z całej płyty L.U.C udostępnił Wam 6 utworów, z których możecie wykorzystać zarówno same wokale jak również fragmenty sampli do stworzenia swojej interpretacji i remixów. Najlepsze remixy znajdą się obok prac czołowych polskich producentów na specjalnej limitowanej edycji, która pojawi się na wiosnę 2010r. Pliki do wykorzystania w remixach można ściągnąć z Myspace L.U.C’a.
W ramach filozofii „PODAJ DALEJ” autor najlepszego remixu otrzyma możliwość zagrania supportu przed L.U.C na grudniowym koncercie w Warszawie. Wyniki zostaną ogłoszone 3-go grudnia po zapoznaniu się ze wszystkimi pracami.

REGULAMIN KONKURSU

1. Przedmiotem konkursu jest remiks jednego z 6 utworów z płyty autorstwa L.U.C feat. NEMY, ZGAS, KIRK pt. PLANET L.U.C.
– PUENTA – 86 BPM
– CO Z TA POLSKA – 90 BPM
– REZIM PANA CYKACZA – 72 BPM
– O ENERGOCYRKULACJI – 90,2 BPM
– O PRZYCZYNIE PEDU – POLOBROT CZAKA – 94 BPM
– HAPPY END – 80 BPM

2. Organizatorami konkursu są: MySpace Polska i L.U.C MANAGEMENT.

3. Konkurs trwa od 30go października do 1go grudnia 2009 roku

4. Aby zgłosić swój udział w konkursie należy dodać się do znajomych profili  http://pl.myspace.com/myspace_polska oraz http://pl.myspace.com/luksfera i wysłać komentarz lub wiadomość zawierające zdanie:  „Zgłaszam się do konkursu „PLANET L.U.C” i oświadczam, że znam i akceptuję jego regulamin’.

5. Następnie należy pobrać z profilu www.myspace.com/luksfera pliki źródłowe wybranego utworu, które posłużą za materiał wyjściowy do remiksu konkursowego. Pobrane pliki dźwiękowe można dowolnie modyfikować wyłącznie na użytek konkursu, wykorzystanie plików do celów pozakonkursowych, w tym wykorzystanie komercyjne wzbronione. Wyłączną licencję do rozporządzania plikami źródłowymi albumu Planet L.U.C posiada L.U.C.

GOTOWY REMIKS NALEŻY UMIEŚCIĆ JAKO PIERWSZY W SWOIM PLAYERZE I PRZESŁAĆ INFO, ORAZ LINK DO NIEGO NA  HYPERLINK „mailto:LUKSFERA@MYSPACE.COM” LUKSFERA@MYSPACE.COM, A TAKŻE DODAĆ KOMENTARZ NA  HYPERLINK „http://WWW.MYSPACE.COM/LUKSFERA” WWW.MYSPACE.COM/LUKSFERA LINKUJACY DO PROFILU UCZESTNIKA.

6. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony spośród nadesłanych zgłoszeń przez Sebastiana Hubera z MySpace Polska, oraz L.U.Ca, ZGASA i ŃEMEGO. Oceniane będą wyłącznie utwory zamieszczone w profilu artystów w MySpace lub pliki wideo zamieszczone przez artystów w MySpace Wideo i dostępne do publicznego odsłuchania / obejrzenia w czasie trwania konkursu.

7. Nie ma ograniczeń wiekowych dla uczestników konkursu.

8. Zwycięzca nagrody głównej zostanie powiadomiony o wygranej do 3 grudnia 2009. W tym terminie wyniki konkursu pojawią się również w profilach http://pl.myspace.com/myspacemiksuje lub www.myspace.com/luksfera

9. Nagrodą główną jest zamieszczenie najlepszych remiksów na oficjalnym limitowanym, numerowanym wydawnictwie płytowym  PLANET L.U.C 2010, którego premiera przewidziana jest na wiosnę 2010r.
10. Producent najlepszego remiksu otrzyma możliwość zagrania 40 minutowego setu lub koncertu przed L.U.C, na grudniowym koncercie w Warszawie. Data i miejsce koncertu zostaną ujawnione do 15 listopada 2009r.

11.W przypadku gdy żaden ze zgłoszonych remiksów nie spełni artystycznych i/lub technicznych wymogów konkursu, jury zastrzega sobie możliwość odwołania wydawnictwa.

12. Nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
Organizator może odwołać konkurs w każdym czasie, bez podawania przyczyny. W takim przypadku uczestnikom konkursu nie przysługuje żadna rekompensata.

13. Uczestnicy zgłaszając swój udział w konkursie automatycznie wyrażają zgodę na publikację ich twórczości w serwisie MySpace oraz wyrażają zgodę na bezpłatne umieszczenie ich remiksów na składance PLANET LUC 2010 zrzekając się tym samym wszelkich roszczeń finansowych do remiksów albumu PLANET LUC. Jednocześnie uczestnicy wyrażają zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku w materiałach promocyjnych konkursu oraz materiałach promocyjnych  PLANET LUC 2010.
14. Autorzy remiksów oświadczają, iż materiał muzyczny nie jest obciążony prawami osób trzecich.

15. Organizatorzy konkursu nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie roszczenia osób trzecich wynikające z tytułu wykorzystania materiałów zgłoszonych przez uczestników konkursu jako własnych.

16. W przypadku podniesienia roszczeń wobec remiksu ze strony osób trzecich, autor remiksu będzie zobowiązany do pełnego ich zaspokojenia, oraz do pokrycia wszelkich wydatków poniesionych przez L.U.C Management na ich zaspokojenie.