msnoone21 listopada w CK Agora we Wrocławiu usłyszymy koncert zespołu Ms no One i live act Mr. S.

Ms. No One to zdobywcy Grand Prix Festiwalu Młodych Talentów GRAMY 2009 w Szczecinie oraz nagrodę publiczności na festiwalu Pepsi Vena. 30 października wystąpili w Warszawie w trójkowej „Offensywie”, a już w najbliższą sobotę gościmy ich we Wrocławiu

Zespół pod wodzą wokalistki Joanny Piaseckiej wydał utrzymaną w trip-hopowym klimacie EP-kę „Don’t Ask, Don’t Tell”, z której pochodzi najbardziej znany utwór zespołu „Colder”.

Dziennikarze i krytycy, z entuzjazmem odnosząc sie do poczynań Ms No One, definiują ich muzykę jako pokrętną krzyżówkę Radiohead z Portishead. „Może rzeczywiście mamy coś z głowami” – komentuje liderka zespołu Joanna. Sam zespół definiuje swoje piosenki jako niewesołe, ale zawsze pełne życia dźwięki i słowa.

Obecnie Ms No One promuje swoją debiutancką płytę, produkcją której zajął sie Sławek Bardadyn (Mr.S), który wystąpi wraz z zespołem.

http://www.myspace.com/noonemiss

Mr S.

Kompozytor, klawiszowiec i producent muzyczny Sławek Bardadyn to twórca znany w kręgach muzyki elektronicznej nie tylko w Polce, ale także na zachodzie. Jego najnowszy album „Extracerebral” wydany nakładem angielskiej wytwórni Artificial Bliss przemawia zarówno do tych bardziej wymagających słuchaczy jak również odpowiada może być przyjemnym odkryciem dla osób które dopiero rozpoczynają swoje poszukiwania muzyczne.

Pochodzący z Bydgoszczy artysta po ukończeniu klasy fortepianowej w szkole muzycznej postanowił skupić się na możliwościach tworzenia muzyki przy wykorzystaniu komputerów.
Brak możliwości wydawania muzyki w Polsce zmusił go do znalezienia wydawce na zachodzie, gdzie szybko dostrzeżono jego potencjał i ogromne możliwości, o czym można przekonać się słuchając pochodzącego z najnowszej płyty utworu „Super)(Nova”.

http://www.myspace.com/monsieuresse

Początek koncertu: godz. 20.00

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w sieciach sprzedaży Eventim.pl, Ticketportal.pl, Ticketpro.pl