fadingFading Colours, topowy zespół polskiej sceny elektro, trance, dark, new wave, rusza w trasę koncertową. Jeszcze w grudniu da duże show w trzech miastach: Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Gwieździe wieczoru będą towarzyszyły projekcje wideo, intrygujące supporty i wyjątkowe afterparty.

1. W Poznaniu, w klubie U BAZYLA, przy ul. św. Wojciecha 28 – 4 grudnia br. – PIĄTEK, start: godz. 20.00 / + projekcje wideo.  Bilety: 15 zł w przedsprzedaży: rockląglak, kartonshop, w klubie, w dniu koncertu 20 zł.

2. W Gdańsku-Wrzeszczu w Klubie ORBITAL, przy ul. Leczkowej 18 – 5 grudnia br. – SOBOTA, start: 21.00 / impreza z cyklu ELEKTRAUMA + projekcje wideo.  Bilety: 20 zł.

3. W Warszawie w klubie NO MERCY, przy ul. Bema 65 – 9 grudnia br. – CZWARTEK, start: godz. 20.00 / + projekcje wideo + Support : Mirosław 'Miro’Kępiński (MEYATRA, PRIMALISM) + afterparty. Bilety: 20 zł w przedsprzedaży w klubie i 25 zł w dniu koncertu.

Z kolei na przełomie lutego i marca wystąpi w pozostałych miastach w Polsce:

1. Wrocław,
2. Zielona Góra,
3. Gorzów Wielkopolski,
4. Szczecin,
5. Bydgoszcz,
6. Olsztyn,
7. Białystok,
8. Łódź,
9. Kielce,
10. Lublin,
11. Rzeszów,
12. Kraków,

I ruszy z trasą po Niemczech.

Zbliżająca się trasa jest potwierdzeniem świetnego zaplecza muzycznego Daniela Kleczyńskiego oraz niezwykłego wokalu ogromnie lubianej w Polsce i
za granicą De Coy.

Na koncertach zespół zagra utwory z tegorocznego albumu Come i ze swej nowej EP-ki, zapowiadającej nowy album. Po raz pierwszy będzie ona prawdopodobnie
dostępna właśnie wyłącznie podczas koncertów zespołu w klubach.

Fading Colours zawsze tworzy muzykę oryginalną i nowatorską. Na Come jest ona miksem bitów downtempo, psychodelicznych brzmień, rocka, industrialu, muzyki tanecznej, transu oraz elektro. Elementem niezwykłym jest tu jak zwykle klimatyczny i jedyny w swoim rodzaju oryginalny, hipnotyzujący głos De Coy.

Płyty Fadinga z kolei dodatkowo elektryzują nazwiskami znakomitych gości, również cieszących się międzynarodową estymą. Na COME jest to Clan of Xymox, który pojawia się w remiksie utworu „Be An Angel Again”. I właśnie utwór Be An Angel Again gościł przez dwa tygodnie na Deutsche Alternative Charts.

http://www.myspace.com/fadingcolours