bio_unsoundSiódma edycja Unsound Festival w Krakowie rozpoczyna się już w poniedziałek 19 października i potrwa aż do 25 października. W trakcie tego tygodnia najbardziej wymagający fani muzycznych doświadczeń będą mogli wziąć udział w koncertach wyjątkowych artystów wielu gatunków muzycznych. Imprezy klubowe i koncerty odbędą się w jednych z najciekawszych miejsc Krakowa, co dodatkowo spotęguje wrażenia muzyczne.


Przypominamy wszystkim, którzy kupili karnety tygodniowe oraz trzydniowe, żeby wymienili je w Biurze Festiwalu (Pauza, ul. Floriańska 18) na opaski i przepustki imienne. Można również kupić tam pojedyncze bilety na poszczególne wydarzenia, o ile będą jeszcze dostępne.

W tym momencie nie ma już biletów na koncert Biosphere/Stars of The Lid ani tygodniowych karnetów, które cieszyły się wyjatkowym zainteresowaniem. Doradzamy osobom zainteresowanym uczestnictwem w tych koncertach zakup trzydniowych, nadal dostępnych karnetów. Doradzamy również ubranie się ciepło na koncert w Kościele Św. Katarzyny.

Odbędzie się również dodatkowa sesja warsztatów dziennikarstwa muzycznego z Philip’em Sherburne’m i Andy Battaglią, z racji na duże zainteresowanie. Pierwsza sesja zaczyna się o 14.00, a druga o 16.00, więc prosimy się szybko zapisywać.

Nadal dostępne są miejsca na warsztatach muzyki elektronicznej dla dzieci prowadzone przez serbskiego artystę Lukę ToyBoy’a. Zapraszamy do zapisywania dzieci w wieku 5-12 lat. W sprawie warsztatów prosimy pisać na adres: workshops@unsound.pl.

Znamy już wszystkich uczestników paneli dyskusyjnych odbywających się w Gothe-Institut, Kinie 18 i Bunkrze Sztuki i wkrótce ich ogłosimy.

Prosimy o sprawdzanie newsów na stronie www.unsound.pl, ponieważ będą tam publikowane wszelkie praktyczne wskazówki i informacje odtyczące całego nadchodzącego tygodnia.