minooElectronic Meeting jest cyklem imprez propagujących szerokorozumianą muzykę  elektroniczną. Ogólnym założeniem projektu jest otwartość na wszelkie odmiany tzw. nowej elektroniki. Koncerty mają przedstawiać słuchaczowi różnorodność styli oraz przełamywać pojawiający się niekiedy  stereotyp, że jest to muzyka hermetyczna skierowana do wąskiego grona odbiorców. Do współpracy zapraszani są muzycy oraz vj. z całej polski, tak aby koncerty miały charakter zarówno lokalny jak i ogólnopolski.  Druga edycja spotkań już 24 października w katowickim Oku Miasta.

W drugiej edycji udział  biorą:

Zova – Radek Łabuś (ur.1980 w  Gorzowie Wlkp.) Pierwsze produkcje mixtape montował jako 14 latek na dwu kasetowej wieży, Działał jako muzyk na polskiej scenie Pc tworząc brzmienia na trackerach. W 1997 udzielał się jako producent (Swan) oraz beatbox-er w hiphopowej gorzowskiej grupie 1DS. Jest autorem muzyki do przedstawień teatralnych, dla Teatru Kreatury „Odkrycie walca” – Maski’03, Teatru Strefa Ciszy „DNA” – Malta 04,  Teatru Ba-Ku „Schron” Malta’09. Założył projekt Zova, na początku za tą nazwą stało trzech kolegów z Gorzowa: Radek Łabuś, Błażej Król i Kuba Pęksa. Jeszcze w starym składzie projekt zadebiutował utworem „Czasami”, który znalazł się na kompilacji Radiowej Trójki Minimax III. Ostatecznie przekształcił się on w solowy projekt Łabusia. W 2008 roku nakładem niezależnej polskiej wytwórni 80bpm . net

Minoo – muzyczny projekt Pawła Pruskiego  skupiający  się głównie wokół dźwięków eksperymentalnej elektroniki oraz jazzu. W 2008 r. nakładem wytwórni EtaLabel ukazał się debiutancki album – Material Spirit. Płyta ta była odzwierciedleniem wizji dotyczącej duchowości w muzyce. Od początku 2008 roku nawiązana została również współpraca z chińskim producentem Sin:Nedem w ramach polsko-chińskiego projektu CHoP. Owocem tej współpracy jest album „Improvision” wydany w wytwórni WePlay!(Hong-Kong), oraz chińska trasa koncertowa składająca się z 6 koncertów promujących wspólny  projekt.  Jest również współzałożycielem cyklu eksperymentalnych koncertów MetaMusica.      W swoich solowych live-actach stara się łączyć jazzowy groove z nowoczesną elektroniką bazująca na połamanych bitach, ciętych samplach i elementach improwizacji.

Vasen Piparjuuri – od wczesnych lat zainteresowany muzyką i jej peryferiami. Pierwszy instrument pianino, nastepnie Casio SK-1, w latach 90 tych Yamaha SU-10. Obecnie tworzy na komputerze PC. Z jednej strony zafascynowany emocjonalnym wymiarem utworów muzycznych, z drugiej strony ich obiektywną, formalną strukturą. Współinicjator projektu MetaMusica.

VJ. Jan Dybała – od trzech lat jako VJ rozwija umiejętność używania minimalnych środków do precyzyjnego wykreślania bitów w czasie. Rezygnuje z narracji skupiając się na graficznym i rytmicznym aspekcie obrazu, który buduje „od zera” podczas każdego występu. Działa w składzie duetu Chine vs. JD Video (minimal techno live act) zespołu RGBoy (8bit, live electronics) i kolektywu Elektronik Zoo, dla których tworzy indywidualny materiał.

Dj set: Imp & Riot –  Experimental / Nu Skool

Start: 21.00
Miejsce: klub Oko Miasta
Rondo im. Gen. Jerzego Ziętka 1
Wjazd: 5 zł