UNKLE udzielają dostępu do ciężkich drugów

UNKLE

Nie trzeba mieć znajomości w Wielkim Świecie, żeby współpracować z gwiazdami. Możliwość artystycznego popisu tym razem daje nam duet UNKLE, który właśnie ogłosił konkurs na teledysk do utworu „Heavy Drug (Surrender Sounds Mix)”.

Muzycy organizują konkurs wspólnie z Genero.tv. Zgłoszenia (projekty) będą przyjmowane w dniach 12 września do 23 października 2009 roku, a ogłośzenie wyników odbędzie się 3 listopada. Warto się postarać i powalczyć, gdyż nagrodami są: dwa bilety na koncert UNKLE, udział w afterparty z muzykami oraz podpisane przez artystów egzemplarze albumów „War Stories”, „End Titles”, „End Titles- Redux”, a nawet najnowszy album duetu, który ukaże się na przełomie lutego i marca 2010 roku. Wśród nagród znalazły się także egzemplarze „UNKLE Merchandise” i „Work of Directors DVD Box Sets”. Szczęśliwy finalista, który zostanie wyłoniony z 16 najlepszych konkursowiczów otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości – bagatela – 4 tysięcy dolarów! Nie wspominając już o tym, że zwycięski obraz do utworu „Heavy drug” stanie się oficjalnym teledyskiem. Dokładne zasady konkusru znajdziecie na stronie Genero.tv.

Z mniej emocjonujących wieści od UNKLE. Wersja live utworu „Heaven” (z udziałem The Hertiage Orchestra) znalazła się na kompilacji „Frequencies From Friends” stworzonej przez Inertia & FBi.  Kompilacja zawiera 13 utworów artystów brytyjskich i międzynarodowych, są tu zarówno utwory wcześniej wydane, jak i wersje live, remixy i nagrania wcześniej niewydawane. Wydawnictwo dostępne jest wyłącznie w wersji cyfrowej (w tym miejscu) i zostało wydane wyłącznie dzięki wsparciu artystów biorących udział w projekcie.

„Frequencies From Friends” tracklista:

1. Bibio – Ambivalence Avenue
2. Unkle with The Heritage Orchestra – Heaven (Live)
3. Kid Confucius – Good Luck
4. Decoder Ring – Beat The Twilight
5. Bridezilla – Forth And Fine
6. Buraka Som Sistema feat. Petty – Wawaba
7. Caspa – Lion’s Raw
8. Dappled Cities – Middle People
9. Midnight Juggernauts – Road To Recovery (Vendetta Acoustopia Remix)
10. The Herd – Under Pressure (Live)
11. Roots Manuva – 9 Dubs A Year
12. Deastro – Vermillion Plaza
13. Circlesquare – Dancers

War Stories, End Titles, End Titles- Redux
Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: