fisz6 sierpnia w samym centrum Katowic, na odnowionym deptaku przy ulicy Mariackiej, wszyscy mieszkańcy oraz goście odwiedzający stolicę Górnego Śląska w związku z odbywającym się tego samego dnia koncertem grupy U2 na Stadionie Śląskim, będą mieli okazję pobawić się zupełnie bezpłatnie na imprezie zorganizowanej przez Urząd Miejski, agencję More Music – organizatorów najważniejszego festiwalu muzycznego w regionie – Tauron Nowa Muzyka Festiwal oraz firmę RedBull.

Od godziny 15 będzie można posłuchać występów lokalnych DJ-ów, później zaś scenę umieszczoną w autobusie opanują gwiazdy polskiej muzyki niezależnej — wyróżniona na tegorocznym festiwalu w Jarocinie formacja The Washing Machine, która oferuje mieszankę indie-rocka i muzyki tanecznej, zdobywająca coraz większą popularność grupa Kamp! zgrabnie łącząca wpływy muzyki lat 80-tych z przebojowymi melodiami oraz niekwestionowana gwiazda polskiego hip-hopu, Fisz w towarzystwie Emade i Tworzywa.

7 godzin wspaniałej zabawy w sercu miasta i prawdziwa uczta dla wszystkich miłośników dobrej, niebanalnej polskiej muzyki.

Program imprezy:

15.00 start – DJ

16.00 koncert – THE WASHING MACHINE
http://www.myspace.com/washingband

17.00 – DJ

18.00 koncert – KAMP!
http://www.myspace.com/kampmusik

19.00 – DJ

20.00 koncert – FISZ EMADE
http://www.myspace.com/fisztworzywo