Zrób teledysk Roisin Murphy

roisin_murphyRoisin Murphy chyba postawiła sobie za cel podbicie serc swoich fanów – wczoraj dowiedzieliśmy się o planach nowej płyty, dziś wraz z całą ekipą i zespołem oddaje w nasze ręce nagrania, z których każdy może zmontować teledysk do utworów wykonywanych podczas trasy promocyjnej „Overpowered”.Wchodząc na oficjalną stronę artystki www.roisinmurphy.com traficie od razu do kreatora teledysków: możecie wybrać utwór zarejestrowany na koncercie (możliwość wyboru spośród 18 piosenek), a następnie ujęcia z 9 różnych kamer, które filmowały występ w Forest National. Układ ujęć jest dowolny i zależny tylko od fantazji tworzącego filmik. Całość można zapisać i pozostawić do wglądu kolejnych odwiedzających.

Tagi: ,

Komentarze (

  • tak, jak jest napisane w newsie, po wejściu na roisinmurphy.com przechodzimy od razu do kreatora teledysków (jest tam button „create own”…)

  • najpierw wybieramy utwórz listy (przy numerku 1), potem możemy obejrzeć już zrobiony teledysk (numerek 2) lub zrobić własny (tak jak Kaśka napisała „create own”). W czasie, kiedy ładują się ujęcia z kamer w prawej cześci ekranu, w lewej wyświetla się instrukcja jak skleić teledysk 🙂 have fun

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *