Off Festival – rozkład jazdy

offJuż niebawem, bo w dniach od 6. do 9. sierpnia w Mysłowicach odbędzie się 4. edycja Off Festivalu, w trakcie której wystąpią m.in.:  The National, Final Fantasy, El Perro del Mar, Wire czy Spiritualized.  Polskę będą reprezentować tacy wykonawcy jak: Loco Star, Maria Peszek, Gaba Kulka i Skinny Patrini. Dziś prezentujemy pełny line-up tego wydarzenia.

6 sierpnia (czwartek):

Miejskie Centrum Kultury – OFF Festival Club:
17:30-18:00 Pawilon;
18:30-19:15 The Complainer & The Complainers;
19:45-20:30 Paristetris;
21:30-23:00 These New Puritans.

Kościół Ewangelicki:
23.30-00:00 Ballady i Romanse;
00:30-02:00 El Perro Del Mar.

7 sierpnia (piątek):

Scena Główna:
15:00-15:30 Von Zeit;
16:10-16:50 Loco Star;
17:35-18:20 The Thermals;
19:15-20:05 The Pains Of Being Pure At Heart;
21:05-22:05 Lech Janerka gra płytę „Historia Podwodna”;
00:15-01:25 Spiritualized.

Scena Leśna:
14:30-15:00 Leman Acoustic;
15:35-16:05 BiFF;
16:50-17:30 George Dorn Screams;
18:25-19:10 Micachu & The Shapes;
20:10-21:00 Health;
22:10-23:10 Fucked Up;
01:30-02:30 Armia.

Scena Miasto Muzyki:
23:20-00:10 Monotonix.

Scena Trójka Offensywa:
14:15-14:45 The Black Tapes;
16:00-16:30 Kumka Olik;
17:00-17:45 Pustki;
18:30-19:15 Komety;
21:00-21:50 Marissa Nadler;
23:15-00:05 The Week That Was;
01:30-02:15 Final Fantasy;
02:45-04:00 Psychocukier.

Scena Experimental:
19:00-20:00 Skinny Patrini;
21:00-22:00 Karl Blau;
22:30-23:30 Lucky Dragons;
00:30-01:30 Disasteradio.

8 sierpnia (sobota):

Scena Główna:
15:00-15:30 Grupa Kot;
16:10-16:55 Gaba Kulka;
17:50-18:35 Crystal Stilts;
19:35-20:25 Cool Kids Of Death grają płytę „CKOD”;
21:35-22:35 Maria Peszek;
00:30-01:40 The National.

Scena Leśna:
14:30-15:00 Sensorry;
15:35-16:05 Muzyka Końca Lata;
17:00-17:45 Rolo Tomassi;
18:40-19:30 Handsome Furs;
20:30-21:30 Crystal Antlers;
22:40-23:40 Wooden Shjips;
01:45-02:45 Miłość.

Scena Trójka Offensywa:
14:15-14:45 Hatifnats;
16:00-16:30 Andy;
17:30-18:15 Casiotone For The Painfully Alone;
19:35-20:25 Wildbirds & Peacedrums;
21:35-22:20 The Car Is On Fire;
23:45-00:30 Jeremy Jay;
01:30-02:20 Frightened Rabbit;
02:45-03:45 The Field.

Scena Structura Experimental:
19:00-20:00 Woody Alien;
21:00-22:00 Brenda Lee DVD i Siupa;
22:30-23:30 Dictaphone;
00:30-01:30 Ben Butler & Mousepad.

9 sierpnia (niedziela):

Miejskie Centrum Kultury – OFF Festival Club;
17:30-18:00 Muariolanza;
18:30-19:15 Mahjongg;
19:45-20:30 Errors;
21:30-23:00 Wire.

Kościół Ewangelicki:
23.00-00:30 Ólafur Arnalds.
19:15-19:45 Iowa Super Soccer;
20:15-21:45 Mark Kozelek (Red House Painters).

Pod Ratuszem:
18:30-20:00 Tiny Vipers.

Dziennikarka muzyczna, twórczyni 80bpm.net. Współpracuje między innymi z portalami Onet.pl i Noisey.

Podobne

Komentarze: